Propozice 2012 - XXXI. ročník TdB / XXIII. na Swarzích   

Tak letos to už vypadalo, že nic nebude, ale nakonce se přeci jen TdB konat bude, ale maličko jinak.

Pátek 31.8.2012 - Výletní časovka
Start normálně v Holíně na stejném místě v 16:00 presentací + 16:15 první výletník ze startovní rampy vyrazí na klasické kolečko směr Prachov, Jinolice a po obchvatu zpět do Holína... Pouze jedna změna, která byla již loni. Bude provedena presentace zároveň na další den tzn. připravte si názvy týmů včetně příspěvku na Hillův plán. cílové pivo a pamětní samolepku (viz. propozice dole)  ... Další "novinkou" bude důsledná kontrola bicyklů a kdo nevyhoví Hillovým pravidlům prostě nepojede !

Sobota 1.9.2012 - Vzpomínka na Hilla ...

Sejdeme se již od 8mi na Matějáku, kde bude probíhát presentace Vašich bicyklů, zda-li by u Hilla prošla a propustil by je dál a opět jako v pátek na časovce nevyhovuje = stop. Za menší obnos dostanete Hillův plán, pamětní samolepku a v 9:45 bude presentace zcela nekompromisně ukončena, abychom si v 10:00 připoměli Hillovu památku minutou ticha a následně se "rozešli". Ti co dorazí pozdě a nestihnou se zapresentovat mají prostě smůlu, stejně jako Ti co budou mít nevyhovující kola atd...(budou 3-4 presenční stolečky tzn. budeme se snažit co to půjde, ale .... ? Tak prosíme doražte dřív ať máte jistotu !) Věřte nám nebo ne, ale pravidla se musí dodržovat, Hillo je tu stále s náma a dohlíží nad tím !

Následně se večer opět sejdeme na plovárně, kde od 18:00 začne zábavný večer. Kdo dorazí na kole s vylepenou samolepkou a bude mít "nějaká razítka" bude obsloužen měřeným cílovým lahváčem a zapsán do pamětní výsledkové listiny ... Změnou jake taká absence guláše či jiné krmě v ceně, ale nebojte se provozovatel plovárny přislíbil bohaté občerstvení i v tomto směru, ale již dle Vašeho výběru a režie!

Že Vám to není jasné, že to je nějaké divné .. že to mělo být jinak .. že to ... atd.. Mno, buď napište Hillovi hillo@tourdebiere.cz a všechno mu to vykecejte on Vám to možná vysvětlí a nebo se zamyslete, zapřemýšlejte jak to vlastně bylo  .. a zkuste to tak udělat ... Hillo to ví a my mu jen pomáháme a některé věci prostě po Vás chtít nemůžeme a ani nechceme ... Věřte nám, že TdB není a ani nebude žádným závodem či jinou velkou organizovanou akcí .. půjde vždy jen o recesi o setkání lidí veselé mysli a zavzpomínání na toho kdo to celé vymyslel a už tu není ...

Hillův plán a propozice pro rok 2012 !