Propozice 2013 - XXXII. ročník TdB / XXIV. na Schwarzích

Letos nebudeme po úspěšném loňském ročníku nic moc měnit. Tu jsou nové propozice, ale nejprve pár "připomínek", které by neměli zapadnout a po loňské zkušenosti je znovu zopakujeme:

  1. SCHWARZ výbava -> bezpodmínečně požadujeme dle Hillova plánu pro hlavní kategorii kola typu SCHWARZ (nemusí být bezpodmínečně značky SWARZ), čím starší tím lepší. ALE v "perfektní" kondici. Tj. výbava dle Hillových pravidel (blatníky, zvonek, odrazka, světlo... ) a HLAVNĚ TORPÉDOPro ty co nevědí, co to znamená je to takový vehemnent v zadním náboji, který umožňuje brzdit "šlápnutí" zpět. Máme aktuální informace, že přepletení na nový náboj MADE IN CZECH se dá v Jičíně pořídit již od cca 690,- Kč a to včetně drátů. Tak neleňte a vrhněte se na přípravy. Loni jsme ještě přimhuřovali oči a dávali penalizaci 30minut. LETOS taková kola se cvrčky, přehazovačkami atd. do závodu NEPROPUSTÍME! 
  2. ČASOVKA prezentace -> osvědčilo se nám provést presentaci jž na časovce. Tj. ten kdo jede časovku již druhý den nemusí nic dělat a tím se i výrazně zrychluje druhý den a lze tak uskutečnit start na čas! ALE stalo se, že to někteří nečekali a buď neměli v cajku kola (že prý na něm budou dělat ještě přes noc, nebo mají nějaké speciály na časovku a že nám ráno ukáží jiné atd...) nebo neměli peníze a že zaplatí ráno, či neznali název svého TEAMu atd... Prosíme Vás tedy vezměte si těch 150,- Kč, zjistěte si jak se jmenuje Váš TEAM a přijeďte na správném, vybaveném kole !
  3. START prezentace -> podařilo se nám po letech odstartovat na čas tj. konec prezentace bude v 9:45 a start v 10:00. Prosíme Vás tedy opakovaně přijďte Fčas ! A ne až na poslední chvíli! Moc nám tím pomůžete. Zdržení startu pak působí komplikace dál ... organizace průjezdu městem, přesun do cíle podpůrného teamu atd...
  4. CÍL vyhlášení -> opět po loňském vzoru bude vyhlášení přesně v 18:00 a ne až dorazí všichni atd... a to i v případě posunutého startu atd.. a po té začne zábava. Prosíme tedy účastníky, aby se nám neloudali po trati a byli Fčas v cíly a mohli si tak užít nejen předávání cen, ale letos i známou místní postpunkovorockovou partičku NaPrachOff !
     

Pátek 30.8.2013 - Výletní časovka
Start normálně v Holíně na stejném místě v 16:00 presentací + 16:15 první výletník ze startovní rampy vyrazí na klasické kolečko směr Prachov, Jinolice a po obchvatu zpět do Holína... Opět bude provedena presentace zároveň na další den tzn. připravte si názvy týmů včetně příspěvku na Hillův plán. cílové pivo a pamětní samolepku (viz. propozice dole)  ... Další "novinkou" bude důsledná kontrola bicyklů a kdo nevyhoví Hillovým pravidlům prostě nepojede - TORPÉDA !

Sobota 31.8.2013 - Vzpomínka na Hilla ...

Sejdeme se již od 8mi na Matějáku, kde bude probíhát presentace Vašich bicyklů, zda-li by u Hilla prošla a propustil by je dál a opět jako v pátek na časovce nevyhovuje = stop. Za menší obnos dostanete Hillův plán, pamětní samolepku a v 9:45 bude presentace zcela nekompromisně ukončena, abychom si v 10:00 připomněli Hillovu památku minutou ticha a následně se "rozešli". Ti co dorazí pozdě* a nestihnou se za prezentovat mají prostě smůlu, stejně jako Ti co budou mít nevyhovující kola atd...(budou 3-4 presenční stolečky tzn. budeme se snažit co to půjde, ale .... ? Tak prosíme doražte dřív ať máte jistotu !) Věřte nám nebo ne, ale pravidla se musí dodržovat, Hillo je tu stále s námi a dohlíží nad tím !

Následně se večer opět sejdeme na plovárně, kde od 18:00 začne zábavný večer. Kdo dorazí na kole s vylepenou samolepkou a bude mít "nějaká razítka" bude obsloužen měřeným cílovým lahváčem a zapsán do pamětní výsledkové listiny ... Změnou jake také opět absence guláše či jiné krmě v ceně, ale nebojte se provozovatel plovárny přislíbil bohaté občerstvení i v tomto směru, ale již dle Vašeho výběru a režie!

Že Vám to není jasné, že to je nějaké divné .. že to mělo být jinak .. že to ... atd.. Mno, buď napište Hillovi hillo@tourdebiere.cz a všechno mu to vykecejte on Vám to možná vysvětlí a nebo se zamyslete, zapřemýšlejte jak to vlastně bylo  .. a zkuste to tak udělat ... Hillo to ví a my mu jen pomáháme a některé věci prostě po Vás chtít nemůžeme a ani nechceme ... Věřte nám, že TdB není a ani nebude žádným závodem či jinou velkou organizovanou akcí .. půjde vždy jen o recesi o setkání lidí veselé mysli a zavzpomínání na toho kdo to celé vymyslel a už tu není ...

Hillův plán a propozice pro rok 2013 !

Vracíme se opět ke kontrole Valdštejn, kde se stánek notně vylepšíl a věříme, že nás všechny rychle a dobře odbaví. Nahradí tak loňské koupaliště Sedmihorky, které se jeví opuštěné... a je to tedy opět klasika dle původní Hillo myšlenky.

 

 

* z důvodů omezení systémem lze zaregistrovat pouze prvních 500 lidí, zbytek má smůlu. Nezbývá dodat, že se to naštěstí zatím ještě nestalo.