Propozice 2016 - XXXV. ročník TdB / XXVI. na Schwarzích

Víceméně bez změn - neb je třeba se držet této zavedené tradice. Pouze změny způsobené očekávanými omezeními provozu na různých místech plánu.

Tady tedy staré známé propozice:

  1. SCHWARZ výbava -> bezpodmínečně požadujeme dle Hillova plánu pro hlavní kategorii kola typu SCHWARZ (nemusí být bezpodmínečně značky SWARZ), čím starší tím lepší. ALE v "perfektní" kondici. Tj. výbava dle Hillových pravidel (blatníky, zvonek, odrazka, světlo... ) a HLAVNĚ TORPÉDO. Pro ty co nevědí, co to znamená je to takový vehemnent v zadním náboji, který umožňuje brzdit "šlápnutí" zpět. Máme aktuální informace, že přepletení na nový náboj MADE IN CZECH se dá v Jičíně pořídit již od cca 690,- Kč a to včetně drátů. Jediné co na Vaše četná naléháno se vracíme k "toleranci" cvrčků a převodovek v torpédu. Díky tomu, že je mají občas i již historická kola budou tyto "tolerovány", ovšem za penalizaci 30minut. Opakujeme, že horská kola a kola s přehazovačkami klasickými prostě Hillo přejímkou NEPROJDOU
  2. ČASOVKA prezentace -> osvědčilo se nám provést presentaci jž na časovce. Tj. ten kdo jede časovku již druhý den nemusí nic dělat a tím se i výrazně zrychluje druhý den a lze tak uskutečnit start na čas! ALE stalo se, že to někteří nečekali a buď neměli v cajku kola (že prý na něm budou dělat ještě přes noc, nebo mají nějaké speciály na časovku a že nám ráno ukáží jiné atd...) nebo neměli peníze a že zaplatí ráno, či neznali název svého TEAMu atd... Prosíme Vás tedy vezměte si těch 150,- Kč, zjistěte si jak se jmenuje Váš TEAM a přijeďte na správném, vybaveném kole !
    Dále důrazně upozorňujeme, že nebude možná registrace POUZE na sobotu, není na to čas a dělá to jen zmatky!!! Prostě doražte ráno a nejezděte sem zbytečně.
  3. START prezentace -> daří se se nám začínat na čas tj. konec prezentace bude v 9:45 a start v 10:00. Prosíme Vás tedy opakovaně přijďte Fčas ! A ne až na poslední chvíli! Moc nám tím pomůžete. Zdržení startu pak působí komplikace dál ... organizace průjezdu městem, přesun do cíle podpůrného teamu atd... DODÁVÁME, že opravdu konec je v 9:45, pro opozdilce ovšem necháváme ještě jeden stolek a po 10:00 lze doprezentovat! Tj. nebojte se ... však nás dojedete!
  4. CÍL vyhlášení -> opět po loňském vzoru bude vyhlášení v 18:15 a ne až dorazí všichni atd... a to i v případě posunutého startu atd.. a po té začne zábava. Prosíme tedy účastníky, aby se nám neloudali a byli Fčasna plovárně a mohli si tak užít nejen předávání cen, ale i nějakou zábavu!
     

Pátek 26.8.2016 - Výletní časovka
Start normálně v Holíně na stejném místě v 16:00 presentací + 16:15 první výletník vyrazí na klasické kolečko směr Prachov, Jinolice a po obchvatu zpět do Holína. Zde podle počasí očekávejte malou změnu spočívající v uhnutí na polňačku z obchvatu ještě před kruháčem - vše bude před začátkem vysvětleno a řádně označeno. Opět bude provedena presentace zároveň na další den tzn. připravte si názvy týmů včetně příspěvku na Hillův plán. cílové pivo a pamětní samolepku (viz. propozice dole)  ... Další "novinkou" bude důsledná kontrola bicyklů a kdo nevyhoví Hillovým pravidlům prostě neprojde - TORPÉDA !

Sobota 27.8.2016 - Vzpomínka na Hilla ...

Sejdeme se v 8:30  na Matějáku, kde bude probíhát presentace Vašich bicyklů, zda-li by u Hilla prošla a propustil by je dál a opět jako v pátek na časovce nevyhovuje = stop. Za menší obnos dostanete Hillův plánpamětní samolepku a v 9:45 bude presentace zcela nekompromisně ukončena, abychom si v 10:00 připomněli Hillovu památku minutou ticha a následně se "rozešli". Ti co dorazí pozdě* a nestihnou se za prezentovat mají možnost se dopresentovat po desáté, na místě necháváme ještě jeden stolek. Samozřejmně neprojdou Ti co budou mít nevyhovující kola atd...(budou 3-4 presenční stolečky tzn. budeme se snažit co to půjde, ale .... ? Tak prosíme doražte dřív ať máte jistotu !) Věřte nám nebo ne, ale pravidla se musí dodržovat, Hillo je tu stále s námi a dohlíží nad tím !

Následně se večer opět sejdeme na plovárně, kde od 18:00 začne zábavný večer. Kdo dorazí na kole s vylepenou samolepkou a bude mít "nějaká razítka" bude obsloužen měřeným cílovým lahváčem a zapsán do pamětní výsledkové listiny ... Změnou jake také opět absence guláše či jiné krmě v ceně, ale nebojte se provozovatel plovárny přislíbil bohaté občerstvení i v tomto směru, ale již dle Vašeho výběru a režie!

Že Vám to není jasné, že to je nějaké divné .. že to mělo být jinak .. že to ... atd.. Mno, buď napište Hillovi hillo@tourdebiere.cz a všechno mu to vykecejte on Vám to možná vysvětlí a nebo se zamyslete, zapřemýšlejte jak to vlastně bylo  .. a zkuste to tak udělat ... Hillo to ví a my mu jen pomáháme a některé věci prostě po Vás chtít nemůžeme a ani nechceme ... Věřte nám, že TdB není a ani nebude žádným závodem či jinou velkou organizovanou akcí .. půjde vždy jen o recesi o setkání lidí veselé mysli a zavzpomínání na toho kdo to celé vymyslel a už tu není ...

Hillův plán a propozice pro rok 2016 !

* z důvodů omezení systémem lze zaregistrovat pouze prvních 500 lidí, zbytek má smůlu. Nezbývá dodat, že se to naštěstí zatím ještě nestalo.